Ausztria 1914. "Ferenc Ferdinánd főherceg / 1914. június 28." Br emlékérem. Szign.: Arnold Hartig (50mm) T:2 patina
Austria 1914. "Erzherzog Franz Ferdinand / 28. Juni 1914." Br commemorative medal. Sign.: Arnold Hartig (50mm) C:XF patina