31736.
373. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
12 000 HUF
Franciaország 1896. "Concours Exposition - Hygiene Alimentation Industrie - Paris 1896" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés, mellszalagon (55x49mm) + "Au Merite" aranyozott, fémjelzett Br emlékérem, hátlapon gravírozva "Paris 1896" (55mm) a két darab közös dísztokban "GEDEON ÉS TÁRSA - KÖNYVNYOMDA KÖNYVKÖTÉSZET LITOGRAFIA DÍSZMŰGYÁR - MISKOLCZ" gyártói matricával T:1-,2 emlékérem peremén fémjel összekarcolva