1940 Ulrich B. J. Katalógus Iparvállalatok Számára. Bp., Hungária Nyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500022/1940-Ulrich-B-J-Katalogus-Iparvallalatok-Szamara-Bp-Hungaria-Nyomda-Spiralozott-vaszon-~II2178546
2178546
12310
373
Advertisement
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: 1940 Ulrich B. J. Katalógus Iparvállalatok Számára. Bp., Hungária Nyomda. Spirálozott vászon-kötésben, kijáró címlappal, kopott borítóval.
: karap_norbert