11298.
373. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
20 000 HUF
14
Faragott, festett fa püspök szobor, kopásnyomokkal, a hátoldalán repedésekkel, a talapzaton sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 44 cm