cca 1930 Első Kecskeméti Konzervgyár R.T. fém díszdoboza, a tető belső... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/cca-1930-Elso-Kecskemeti-Konzervgyar-RT-fem-diszdoboza-a-teto-belso-oldalan-jelzett-kopo~II2178180
2178180
11557
373
Flea Market
Beschreibung: cca 1930 Első Kecskeméti Konzervgyár R.T. fém díszdoboza, a tető belső oldalán jelzett, kopottas állapotban, d: 10 cm
: tánczos_gábor