11410. 373. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF
15
0 HUF
cca 1900-1970, hatalmas fém kulcs tétel, össz. kb. 70 db, sok régi, míves darabbal. Kulcsra zárható fa ládikóban, fedele sérült, 10x17,5x25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert