Olvashatatlan jelzéssel: Augsburgi látkép. Litográfia, papír, számozot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Olvashatatlan-jelzessel-Augsburgi-latkep-Litografia-papir-szamozott-17350-uvegezett-k~II2165497
2165497
10302
373
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Augsburgi látkép. Litográfia, papír, számozott (17/350), üvegezett keretben, 32,5×23,5 cm
: kozár_edit