Nagy S. jelzéssel: Hölgy virággal. Olaj, vászon, 50x40 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Nagy-S-jelzessel-Holgy-viraggal-Olaj-vaszon-50x40-cm~II2182567
2182567
10172
373
Beschreibung: Nagy S. jelzéssel: Hölgy virággal. Olaj, vászon, 50x40 cm
: karap_norbert