Mottl Hortenzia (1920-2002): Anya gyermekével. Vegyes technika, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Mottl-Hortenzia-1920-2002-Anya-gyermekevel-Vegyes-technika-papir-jelzett-diszes-uvegezet~II2178293
2178293
10166
373
Beschreibung: Mottl Hortenzia (1920-2002): Anya gyermekével. Vegyes technika, papír, jelzett, díszes, üvegezett fa keretben, 23x15 cm
: kozár_edit