Macskássy Izolda (1945-): Család. Vegyes technika, selyem papíron, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Macskassy-Izolda-1945-Csalad-Vegyes-technika-selyem-papiron-jelzett-uvegezett-keretben-~II2119547
2119547
10136
373
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Macskássy Izolda (1945-): Család. Vegyes technika, selyem papíron, jelzett, üvegezett keretben, 27x17 cm.
: karap_norbert
Katalognummer: