Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): "Fogfájás". Színezett rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Kolozsvari-Grandpierre-Miklos-1950-Fogfajas-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-szamoz~II2179245
2179245
10113
373
Beschreibung: Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): "Fogfájás". Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/30), 15×25 cm
: ekb