Kass János (1927-2010): Szigliget 1984, rézkarc, papír, jelzett a karcon (rajzolta jókedvében 1984. XII. 4 Kass János), lap széle kissé foltos, rézkarc ép. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 29×39 cm