Kádár jelzéssel: Hegyvidéki város. Olaj, farost, díszes fa keretben. 4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Kadar-jelzessel-Hegyvideki-varos-Olaj-farost-diszes-fa-keretben-40x30-cm~II2182625
2182625
10097
373
Beschreibung: Kádár jelzéssel: Hegyvidéki város. Olaj, farost, díszes fa keretben. 40x30 cm
: kozár_edit