Jelzés nélkül: Udvar állatokkal. Olaj, karton, díszes fa keretben, 26x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Jelzes-nelkul-Udvar-allatokkal-Olaj-karton-diszes-fa-keretben-26x20-5-cm~II2182568
2182568
10314
373
Beschreibung: Jelzés nélkül: Udvar állatokkal. Olaj, karton, díszes fa keretben, 26x20,5 cm
: karap_norbert