10088. 373. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Illés Márta (?-): Vörös örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátoldalán címkén feliratozott, felületén és szélein sérülésekkel, 100x70cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit