10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Gánóczy Mária, Breznay Józsefné (1927-), 2 db karikatúra: "Olaszok" Pármaiaik (100/22) és "Németek" Emslandiak (100/15). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott és datált (82), paszpartuban, egyik paszpartu teteje foltos, 8,5×11,5 cm.