E. von Lankisch jelzéssel: Kalapos hölgy portréja. Ceruza, akvarell, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/E-von-Lankisch-jelzessel-Kalapos-holgy-portreja-Ceruza-akvarell-selyem-serult-46x38-cm~II2183316
2183316
10131
373
4800
Beschreibung: E. von Lankisch jelzéssel: Kalapos hölgy portréja. Ceruza, akvarell, selyem, sérült, 46x38 cm
: tánczos_gábor