10032. 373. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
16
0 HUF
Börtsök László (?-?): Keresztény művészet, kelta ornamensek. Akvarell, ceruza, papír, 1930 feb. 25 bélyegzéssel foltos, lap bal széle sérült, 44×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit