Basch jelzéssel: Üvegpalackos csendélet. Akvarell, papír, üvegezett ke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Basch-jelzessel-Uvegpalackos-csendelet-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-31C39722-cm~II1897202
1897202
10012
373
Beschreibung: Basch jelzéssel: Üvegpalackos csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×22 cm
: vörös_iván