Barcsay jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, farost, fa keretben. 24,5x38 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Barcsay-jelzessel-Beszelgetok-Olaj-farost-fa-keretben-24-5x38-cm~II2180573
2180573
10010
373
Beschreibung: Barcsay jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, farost, fa keretben. 24,5x38 cm
: kozár_edit
Katalognummer: