15637.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.