https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 61

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról. Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15617.

Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról. Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Anatolij Bukrejev- G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996-os Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj.: Vitray Tamás. Bp.,2002,Park. Színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15618.

Anatolij Bukrejev- G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996-os Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj.: Vitray Tamás. Bp.,2002,Park. Színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Sombardier, Pascal: Dolomitok. Nem csak hegymászóknak. Ford.: Szilágyi Nóra. hn., 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15619.

Sombardier, Pascal: Dolomitok. Nem csak hegymászóknak. Ford.: Szilágyi Nóra. hn., 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium, 179 p. +7 tábla. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a gerinc részben hiányos, egy hiányzó képtáblával.  1942-es angol nyelvű ajándékozási sorokkal Pista Bácsinak. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának névbejegyzésével.
15620.

Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium, 179 p. +7 tábla. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a gerinc részben hiányos, egy hiányzó képtáblával. 1942-es angol nyelvű ajándékozási sorokkal "Pista Bácsinak". Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának névbejegyzésével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.
15621.

Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség 1924-2014. H.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15622.

Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség 1924-2014. H.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
2
Rózsaligeti László: Magyar olimpiai lexikon 1896-2002. 2004, Helikon. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.
15623.

Rózsaligeti László: Magyar olimpiai lexikon 1896-2002. 2004, Helikon. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Weglárz Iván: Rendőrségi Sportalmanach. Bp., ORFK OKI. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15624.

Weglárz Iván: Rendőrségi Sportalmanach. Bp., ORFK OKI. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
2
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
15625.

Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben.  A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs Titi János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
15626.

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben. A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs "Titi" János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Feleki László: Tizenhat nap. Bp., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben.
15627.

Feleki László: Tizenhat nap. Bp., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
15628.

Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse