Hegel: A szellem fenomenológiája. Ford.: Szemere Samu. Bp., 1961, Akad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000010/Hegel-A-szellem-fenomenologiaja-Ford-Szemere-Samu-Bp-1961-Akademiai-Kiado-Kiadoi-eges~II2181888
2181888
17229
373
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Hegel: A szellem fenomenológiája. Ford.: Szemere Samu. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kopottas borítóval. volt könyvtári példány. Megjelent 1200 példányban.
: kozár_edit