Hegel: A logika tudománya. 2. rész. Ford.: Szemere Samu. Filozófiai Írók Tára. XV. köt. Bp., 1957., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, volt könyvtári példány.