Szent Biblia, azaz: Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Ford.: Károli Gáspár. Pest, 1872., Reichard A. és Társa, 894+294 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.