Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000013/Hoppe-Alfred-Krisztus-az-en-eletem-I-kotet-Bp-Winterberg-New-York-1923-Steinbrener-ker-J~II1955429
1955429
17322
373
Books: Religion
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor
Katalognummer: