A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000013/A-katolikus-ut-Szerk-Possonyi-Laszlo-Angelus-katolikus-konyvek-Bp-1942-Timar-Kiadoi-~II1793002
1793002
17347
373
Books: Religion
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
: tánczos_gábor