15041.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.