15003.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta József Főherceg. A II. részben Baranya vármegye községeinek leírásával, valamint személyi adattárral. Bp., 1938, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 672 + 219. + LX t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.