A budapesti tömegközlekedésének 25 éve. 1945-1970. A Budapesti Közlekedési Vállalat kiadása.
[Budapest, 1970.] BKV Aranyozott kiadói vászonkötésben. papír védőborítóval A BKV vezérigazgatójának, Daczó József (1920-1996) gépelt ajándékozási levelével, saját kezű aláírásával, fejléces papíron.