15007.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.