17184.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Buday Kálmán: Kórboncolástan. I. kötet. Bp., 1915, Universitas. Félvászon kötés, kopottas állapotban, foltos, aláhúzásokkal.