A magyar katona vitézségének ezer éve. Szerk.: Pilch Jenő. 1. köt. Bp., é. n., Franklin. Kopott vászonkötésben, sérült gerinccel, hiányzó címlappal, Horthy képpel és bevezető sorokkal.