Bokor Péter: Századunk képei. Bp., 1968, Gondolat. Sok érdekes képpel.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Bokor-Peter-Szazadunk-kepei-Bp-1968-Gondolat-Sok-erdekes-keppel-Egeszvaszon-kotes-v~II2138874
2138874
15729
373
Books: History
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Bokor Péter: Századunk képei. Bp., 1968, Gondolat. Sok érdekes képpel. Egészvászon kötés, volt könyvtári példány.
: tánczos_gábor