A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1999, Közgazdasági é... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000007/A-mi-sutemenyes-konyvunk-Vancza-konyv-Budapest-1999-Kozgazdasagi-es-Jogi-Konyvkiado-~II2013478
2013478
17128
373
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1999, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
: lászló_lili