Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Kallai-Erno-Picasso-Bp-1948-Uj-Idok-Irodalmi-Intezet-RtSinger-es-Wolfner-Hungaria-ny~II1792898
1792898
16671
373
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
: tánczos_gábor