16658.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Endrődi Sándor: A pálya végén. Bibliotheca Vitae. Az élet könyvei. Bp., 1914., "Élet". Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel.