Zsolt Béla: A Wesselényi-utcai összeesküvés. Bp., 1937, Nova Irodalmi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000017/Zsolt-Bela-A-Wesselenyi-utcai-osszeeskuves-Bp-1937-Nova-Irodalmi-IntezetAranyozott-eges~II2176852
2176852
17405
373
Beschreibung: Zsolt Béla: A Wesselényi-utcai összeesküvés. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet.Aranyozott egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
: karap_norbert