17447.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Véka L. (Vajkay Károly: Lajos Pap. Történeti elbeszélés Pest multjából. Bp., 1879., Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxinfoltos lapokkal, "Casino Ráckeve 1874" bélyegzéssel.