Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Az írás mesterei. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.