Hegedűs Géza: Szerelem a fűzfák alatt. Sakuntala gyűrűje. Kínai és ind mondák alapján írta: - -. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kondor Lajos illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült borítóval.