B. Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra I-III. Budapest, 1885-1886, Ráth Mór. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, mintás lapélekkel, kopottas állapotban, egyik borítója sérült.