https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 222

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás
17434.

Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bábjáték műsorfüzet. Összeállította: Magyar Bábjátékosok Szövetsége. Bp.,1950., Népszava. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17435.

Bábjáték műsorfüzet. Összeállította: Magyar Bábjátékosok Szövetsége. Bp.,1950., Népszava. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné, 400 p.+XV t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
17436.

Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné, 400 p.+XV t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Erdőlakók. Fordította Temesi Győző. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
17437.

Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Erdőlakók. Fordította Temesi Győző. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Háziasszonyok kiskátéja IV. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné. Bp., 1941, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés.
17438.

Háziasszonyok kiskátéja IV. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné. Bp., 1941, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
4
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.
17439.

Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
3
Gyulai Pál: Petőfi Sándor és lyrai költészetünk. Petőfi könyvtár, V. füzet. Bp., 1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Aranyozott, színezett szecessziós kiadói egész vászonkötés. Kissé sérült gerinccel és borítóval.
17440.

Gyulai Pál: Petőfi Sándor és lyrai költészetünk. Petőfi könyvtár, V. füzet. Bp., 1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Aranyozott, színezett szecessziós kiadói egész vászonkötés. Kissé sérült gerinccel és borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Ficsku Pál: Gyerekgyár. Bp., 2006, Ulpius-ház Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! Volt könyvtári példány
17441.

Ficsku Pál: Gyerekgyár. Bp., 2006, Ulpius-ház Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! Volt könyvtári példány

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, enyhén dohos.
17442.

Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, enyhén dohos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Erich Kästner: A ma versei. A fordító, E. KRamer Rózsi dedikálásával. Bp., én. Magyar Goethe társaság. Kiadói papírkötésben.
17443.

Erich Kästner: A ma versei. A fordító, E. KRamer Rózsi dedikálásával. Bp., én. Magyar Goethe társaság. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Aczél Endre: Amit megírhatok. Bp., 2009. Alexandra. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17444.

Aczél Endre: Amit megírhatok. Bp., 2009. Alexandra. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Márai Sándor: Szindbád hazamegy. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír borítóval.
17445.

Márai Sándor: Szindbád hazamegy. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
5

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse