17507.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
3 db szerelmes-erotikus könyv: A leány meg az isten. Görög szerelmes novellák. Bp., 1988, Magyar Helikon. Kiadói vászon kötésben. Volt könyvtári példány. Alfred de Musset: Gamiani avagy a kicsapongás két éjszakája. Bp., 1989, Únió. Kiadói tűzött papírkötés, sérült gerinccel. Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Bp., 1983, Medicina. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.