Össz. 2 db kutyákat ábrázoló, holland Ter Steege kis méretű porcelán t... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5/Ossz-2-db-kutyakat-abrazolo-holland-Ter-Steege-kis-meretu-porcelan-tanyer-matricas-je~II2160148
2160148
11161
372
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Össz. 2 db kutyákat ábrázoló, holland Ter Steege kis méretű porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 13 cm
: kozár_edit