Japán Satsuma kerámia váza. Kézzel festett,jelzett, kopásokkal. 10x10... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~4/Japan-Satsuma-keramia-vaza-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-10x10-cm~II2138992
2138992
11074
372
900
Art-ceramics
Beschreibung: Japán Satsuma kerámia váza. Kézzel festett,jelzett, kopásokkal. 10x10 cm
: karap_norbert