Chivas Regal feliratú kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~4/Chivas-Regal-feliratu-kionto-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-m-14-5-cm~II2060172
2060172
11080
372
Art-ceramics
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Chivas Regal feliratú kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: