6 db világoszöld üveg pohár, jelzett olasz, kopásokkal, m: 14 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~6/6-db-vilagoszold-uveg-pohar-jelzett-olasz-kopasokkal-m-14-cm~II2173795
2173795
11229
372
Glass-objects
Beschreibung: 6 db világoszöld üveg pohár, jelzett olasz, kopásokkal, m: 14 cm
: kozár_edit