Régi kulcsos lemezjátékok és egyéb játékok (autók, állatfigurák, mozdonyok és kocsik sínekkel stb.) hatalmas gyűjteménye kartondobozban, több mint 20 db, részben magyar gyártmány és jelzett, kopott