Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező HIvatal. Gyors... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~8/Sidlo-Ferenc-1882-1953-Hunyadi-Istvan-Hadsegelyezo-HIvatal-Gyorssegely-Auguszta-alap-spiC3~II2169487
2169487
11358
372
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező HIvatal. Gyorssegély Auguszta alap spiáter szobor. Jelzett. Sérült, hiányos. 17x22 cm
: karap_norbert